کار در منزل اینترنتی
کار در منزل بسته بندی

کار در منزل

کار در منزل

من در این مطلب در مورد بهترین روش های  کار در منزل میپردازم ودر صورت کلی میخاهم کسب درآمد خانگی رو برای شما باز کنم.

خیلی از انسانهای موفق که در حال حاضر صاحب بزرگترین کارخانه ها و فروشگاه ها هستند کسب و کار خود را از منزل و خانه خود شروع کردند.

یکی از صاحبان بزرگترین کارخانه بسته بندی ایران کار خود را از خانه خود شروع کرد، او و دو برادرش در کارگاه کوچکی به کار بسته بندی پوشاک مشغول بودند.

بعد از مدتی از صاحب کار گاه اجازه گرفتن و جهت دخیل کردن دیگر اعضای خانواده به کار در خانه کار بسته بندی را به خانه خود آوردن، کار در منزل شروع شد و  بعد نسبت به گرفتن سفارس های دیگر اقدام کردند و بعد از مدتی کارگاه کوچک راه اندازی کردن و سپس با استخدام تعدادی بازاریاب کار خود را بیشتر گسترش دادن  تا این که الان صاحب بزرگترین کارخانه بسته بندی ایران هستن و هر روز آگهی های زیادی در خصوص دعوت به همکاری دارند.

بله! باخلاقیت و پشتکار میتوان خیلی از کسب و کار های خانگی را به کسب و کار های بزرگ تبدیل کرد و به درآمد میلیونی رسید.

یکی از دوستان من فقط با یک لب تاب و خط تلفن و مودم ماهانه 25 میلیون تومان درآمد دارد. فکر میکنید چه کار میکند. او یه کسب درآمد آنلاین دارد. فعالیت در بورس به صورت اینترنتی، و به همین راحتی کسب درآمد از اینترنت میکند.

صاحب کانال گیز میز نیز از کانال تلگرامی خود ماهانه 35 میلیون درآمد دارد. او هنگامی که کانال تلگرام  به قابلیت های تلگرام اضافه شد توانست به راحتی از این پتانسیل استفاده کند و کسب درآمد از تلگرام را به عنوان یک حرفه معرفی کند.

وبلاگ نویسی که فقط از طریق نوشتن مطالب در وبلاگ خود توانست 15 میلیون دلار درآمد کسب کند. بله شما فقط با داشتن یک وبلاگ هم میتوانید یک کسب درآمد از اینترنت رو تجربه کنید.

انواع کسب و کار خانگی

صنايع دستي، بافته هاي داري و زيراندازها، پوشاک سنتي، چاپ هاي سنتي، صنايع دستي چرمي، صنايع دستي فلزي، صنايع دستي چوبي و حصيري، سفال و سراميک و کاشي سنتي، صنايع دستي دريايي، صنايع دستي مستظرفه، بگينه، پيشه هاي سنتي وابسته به صنايع دستي، صنايع دستي سنگي، رودوزيهاي سنتي، توليدي شامل کشاورزي، دامپروري، شيلات، خدمات کشاورزي، خدمات دامپروري، فعاليتهاي توليدي، صنايع غذايي، کسب و کارهايی با گرايش فناوري اطلاعات، خدمات و  صنايع فرش انواع مشاغل خانگی هستند.

استخدام

مثال در این زمینه زیاد هست من انواع مشاغل خانگی رو در بالا براتون بیان کردم، شما میتونید به همه اونها فکر کنید و راهکارهای خود تون را جهت شروع این کسب و کار و تبدیل اون به یک کسب و کار بزرگ برای ما در بخش نظرات ارسال کنید. در صورتی که ایده خوبی باشد میتوانید با همکاری همدیگر و سرمایه گذاری کار را شروع کنیم.

 

همچنین ببینید

کسب درآمد از طریق لایک

کسب درآمد از یوتیوب

مراحل کسب درآمد از یوتیوب در اینجا با یکی دیگر از راههای کسب درآمد از اینترنت …

یک دیدگاه

  1. فرزانه موسوی

    من در کارهای هنری از جمله نقاشی و طراحی استادم
    در خدمتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *