سایت های کسب درآمد اینترنتی
سایت کلیکی ایرانی با پرداخت روزانه

سایت کلیکی معتبر

سایت کلیکی

در اینجا بهترین سایت کلیکی ایرانی با پرداخت روزانه و همچنین بهترین سایت کلیکی خارجی با پرداخت به پرفکت مانی رو به شما معرفی میکنم.

کسب درآمد از تبلیغات کلیکی

همانطور که در مبحث راههای کسب درآمد از اینترنت در ایران براتون گفتم یکی از روش های کسب درآمد از اینترنت کسب درآمد کلیکی می باشد.

روش کار سایت کلیکی که به سایت های PTC معروف هستن پرداخت در ازای کلیک هست، به این صورت که شما بر روی تبلیغات یک سایت کلیک می کنید و بعد از گذشت مدت زمان مشخص مبلغ معینی که سایت مشخص کرده به حساب شما واریز میشه.

در اینجا  قصد دارم مختصری آموزش برای فعالیت در معتبرترین سایت های کلیکی که مطمئن هستند و در ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی وزارت ارشاد  ثبت شدند رو بهتون بدم  وشما می توانید درآمدتان را از طریق همه بانک های داخل کشور دریافت بکنید.

سایت کلیکی معتبر ایرانی

پنج سایت کلیکی که در ادامه بهتون معرفی میکنم بهترین سایت کلیکی ایرانی با پرداخت روزانه هستن که عبارت هستن از سایت کلیکی معتبر پی سی رنک و  کلیکار و میترا باکس و فارسی باکس و توباکس که میتونین از بنرهای زیر عضو بشین.

ابتدا میخام در مورد سایت کلیکی پی سی رنک که بهترین و معتبرترین سایت کلیکی ایرانی با تبلیغات 30 تومنی و 25 تومنی و … هست رو بهتون معرفی کنم، در واقع من با این سایت کار کردم و پرداختی هم داشته.

شما میتونید از بنر زیر عضو سایت بشین و با دیدین فیلم آموزشی زیر نحوه کار با این سایت رو یاد بگیرید.

کسب درآمد از مینی جاب
سایت پی سی رنک

 

دومین سایت کلیکی معتبر ایرانی که میخام بهتون معرفی کنم سایت کلیکار هست که واقعا عالیه، و دارای یک نرم افزار هست که کار رو برای شما راحت کرده، اگر دوس دارین نحوه ثبت نام و کسب درآمد از سایت کلیکار رو به صورت تصویری آموزش ببینین لطفا ویدئو زیر رو ملاحضه کنید.

یعنی شما بعد از کلیک روی بنر زیر و عضویت در سایت نرم افزار مربوطه افزایش بازدید رو دانلود میکنید و وارد پنل کاربری خودتون میشین و دو گزینه کسب درآمد داره. اولی جستجوی گوگل و دومی افزایش بازدید هست و فقط کافیه شما روی هر کدوم کلیک کنید.

سیستم به طور خودکار جستجوی گوگل و بازدید از سایت ها رو شروع میکنه و نیازی نیست که شما اقدامی انجام بدین،و مثل بقیه سایت های کلیکی بر روی تبلیغات کلیک کنید.

خوب جهت عضویت روی بنر زیر کلیک کنید و به کسب درآمد بپردازین.

سایت کلیکی خارجی
سایت های کسب درآمد اینترنتی

یکی دیگه از جدیدترین سایت های کلیکی معتبر فارسی فارسی باکس نام داره، این سایت شروع کار خودش رو از سال 90 آغاز کرده.

سایتی با طراحی زیبا و اسکریپتی متفاوت نسبت به بقیه سایت های فعال، شما میتونین هم اکنون در این سایت عضو بشین و جزء اولین کاربرهای سایت باشین، این سایت نیز مانند سایت معرفی شده قبلی برای پرداخت درآمد از سیستم بانکی کشور استفاده خواهد کرد.

به ازای هر کلیک شما 15 تومان و کلیک زیر مجموعه شما 10 تومان به شما پرداخت میکنه، شما میتونین از بنر زیر عضو فارسی باکس بشین.

فارس باکس

برای ثبت نام در سایت توباکس روی بنر زیر کلیک کنید.

توباکس

برای ثبت نام در سایت میترا باکس روی بنر زیر کلیک کنید.

مریتاباکس

من از دو سال پیش که کسب درآمد از سایت های کلیکی ایرانی رو شروع کردم تو سایت های زیادی عضو شدم که اسم چندتا از سایت کلیکی ایرانی که شاید بیشتر تو اینترنت باهاشون شاید برخورد کرده باشین باکس 14 و باکس ایران زمین و آوا باکس هستند که متاسفانه یک جورایی کلاه بردار از آب در اومدن.

سایت کلیکی خارجی با پرداخت به پرفکت مانی

در مورد سایت های کلیکی خارجی باید بهتون بگم که گزینه زیاد هست و اکثرشون هم معتبر هستن، ولی یک مشکل بزرگی که دارند اینکه بیشترشون به حساب پیپال و پیزا و دیگر حساب هایی که ایران رو تحریم کردن پول میدن، که به عنوان مثال سایت کلیکی نئوباکس معتبرترین سایت کلیکی خارجی هست که متاسفانه به پیپال و پیزا و … که ایران رو تحریم کردن پرداختی داره.

خوب با این حساب باید دنبال سایت هایی باشن که پرداختیشون به حسابی به غیر از حساب های ذکر شده باشه، من خودم عضو 9 سایت کلیکی خارجی با پرداخت به پرفکت مانی هستم، و اگر شما هم دوست داشتین میتونین جهت عضویت روی سایت های زیر کلیک کنید.

  •  سایت کلیکی خارجی clixunion
  •  سایت کلیکی معتبر خارجی okik
  • سایت کلیکی خارجی با پرداخت روزانه work2bux
  • سایت های کلیکی معتبر خارجی با پرداخت به پرفکت مانی yougetprofit
  • سایت ptc معتبر خارجی clikerz
  •  سایت کلیکی خارجی cliquesteria
  • سایت کلیکی معتبر خارجی goldenclix
  • سایت کلیکی خارجی با پرداخت روزانه buxaccepted
  • سایت های کلیکی معتبر خارجی با پرداخت به پرفکت مانی earningcli

البته من قصد دارم آموزش تصویری کار با سایت های کلیکی خارجی رو تک تک براتون آماده کنم که فعلا دو تا رو براتون آماده کردم 1- آموزش کار با سایت کلیکی خارجی clixunion و 2- آموزش تصویری کار با سایت کلیکی okik

ضمنا جهت افتتاح حساب پرفکت مانی به مطلب آموزش تصویری افتتاح حساب پرفکت مانی در همین سایت مراجعه کنین

در پایان باز دو نکته رو  در مورد سایت های کسب درآمد اینترنتی تاکید میکنم، اول اینکه هر سایتی که خواستین عضو شین در مورد معتبر بودنشون تحقیق کنید و دوم به بحث زیر مجموعه گیری بیشتر اهمیت بدین، اگر سوال داشتین از طریق همین سایت و بخش نظرات در خدمت شما هستم، پس با ما در تماس باشین.

اما دوستانی که علاقه دارند زیر مجموعه جذب کنند لطفا مطلب تکنیک زیر مجموعه گیری رو با دقت مطالعه کنند.

همچنین ببینید

کسب درآمد از طریق لایک

کسب درآمد از یوتیوب

مراحل کسب درآمد از یوتیوب در اینجا با یکی دیگر از راههای کسب درآمد از اینترنت …