کسب درآمد از یوتیوب

آموزش کسب درآمد از یوتیوب

مراحل کسب درآمد از یوتیوب

در اینجا با یکی دیگر از راههای کسب درآمد از اینترنت در ایران و آنهم کسب درآمد از یوتیوب با شما هستیم، یوتیوب بزرگترین شبکه اجتماعی اشتراک گذاری فیلم در دنیا می باشد، که خیلی از افراد فیلم های شخصی و سرگرمی و کسب و کار و تبلیغاتی خود را از طریق این شبکه به اشتراک میذارند.

شاید هنگام ورود به یوتیوب و جستجوی یک فیلم یا کلیپ خاص با این موضوع برخورد کرده باشین که، ابتدای کلیپ یک تبلیغ به نمایش گذاشته میشه، و یوتیوب از همین طریق کسب درآمد میکنه، و این پاسخ درآمد یوتیوب از کجاست می باشد.

اما اگر شما بخواهین از یوتیوب کسب درآمد کنید، باید چه مراحلی رو طی کنید، آیا اصلا امکان کسب درآمد از یوتیوب وجود داره، و درآمد از یوتیوب در ایران به چه نحوه هست.

نحوه کسب درامد از یوتیوب

چگونه از یوتیوب کسب درامد کنیم، آیا میشود از این قول بزرگ اشتراک ویدئو کسب درآمد کرد، بلی شما با طی کردن مراحل زیر میتونین کسب درآمد از یوتیوب رو تجربه کنید.

۱_ایجاد یک حساب در یوتیوب: اولین کاری که شما باید انجام بدین ایجاد یک حساب در یوتیوب هست که حضور شما را در این شبکه نشون میده و از طریق همین حساب هم میتونین به حساب جیمل خودتون دسترسی پیدا کنید.

۲_اضافه کردن کلیپ و محتوا: محتوا ایجاد کنید و سعی کنید محتوای با کیفیت و کوتاه را انتخاب کنید، یعنی اینکه دارای تصاویر با کیفیت باشه ولی مدت زمان کلیپ کوتاه باشه، و سعی کنید همیشه بروز باشید.

۳_افزایش مخاطب: سعی کنید به هر طریق که میدانید مخاطب جمع کنید که اولین و مهمترین نکته در کسب درآمد از یوتیوب است، این موضوع میتواند از طریق تبلیغ یا لایک کردن دیگران یا از طریق سایت هایی که به این کار میپردازند انجام بشه.

بعد از انجام مراحل سه گانه شما میتوانید از تبلیغات گوگل ادسنس و تبلیغات یوتیوب کسب درآمد کنید، گوگل ادسنس و یوتیوب وقتی ببینند شما کانال پر محتوا و بروز و پربیننده دارین، تصمیم میگیرند که تبلیغات را به ایتدای ویدئو شما اضافه کنند و شما را در درآمد خودشان شریک کنند.

روش دیگر کسب درآمد از یوتیوب

روش کسب درآمد از یوتیوب که در بالا اشاره شد، بهترین راه کسب درآمد از یوتیوب هست، اما شما اگر صاحب کسب و کاری هستین میتونین کسب و کار خودتون رو به صورت فیلم در یوتیوب به نمایش بذارین و از این طریق کسب درآمد بیشتری رو تجربه کنید.

ضمنا میتوانید کلیپ جالب و پر مخاطبی تهیه کنید و در پایان کلیپ به اسم سایت خودتون اشاره کنید و از طریق یوتیوب به نمایش بذارین، مطمئن باشین که کسب درامد از سایت شما چند برابر میشه.

کسب درآمد از طریق لایک و کامنت و تماشای ویدئو در یوتیوب.

اما آخرین روش کسب درآمد از یوتیوب کسب درآمد از طریق لایک و کامنت در یوتیوب هست که شما میتونین با عضویت در سایت هایی که از این طریق به افراد پول پرداخت میکنند کسب درآمد کنید، من سایت likes planet رو به شما پیشنهاد میکنم، شما میتونین از بنر زیر عضو بشن و کسب درآمد کنید.


, , , ,

تصویر ثابت