افزایش ممبر تلگرام
افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام

افزایش ممبر کانال تلگرام

شاید برای افرادی که جهت کسب درآمد از تلگرام ، ایجاد کانال تلگرام رو انتخاب کرده باشند، افزایش ممبر کانال تلگرام مهمترین نکته باشه که مورد نظر مدیران کانال تلگرام هست.

بله همانطور که همه ما میدونیم بعد از ایجاد کانال افزایش ممبر کانال تلگرام باید صورت بگیره و این کار موجب میشه تا درآمد شما از کانال تلگرام افزایش پیدا کنه.

خوب به نظر شما چه روشی میتونه به شما در افزایش ممبر کانال تلگرام کمک کنه، بله درست حدس زدید، تبلیغ کانال تلگرام بهترین روش جهت افزایش ممبر کانال تلگرام هست.

اما تبلیغ کانال تلگرام چگونه و به چه صورت هست، اینکار خیلی ساده هست و فقط کافی هست که شما کانال تلگرام رو در سایت که مرتبط با کانال تلگرام هست به ثبت برسونید.

پیشنهاد من به شما سایت www.canal-telegram.ir هست، چرا که این سایت مختصص تبلیغ کانال تلگرام هست و دارای سئو بسیاری خوبی در این زمینه هست.

اما منظور از سئوی سایت این هست که شما به محض اینکه کانال تلگرام خودتون رو در این سایت به ثبت رسوندید، کانال شما به همراه کلمات کلیدی آن در موتور جستجوی گوگل ایندکس میشه و در صفحات اول گوگل قرار میگیره.

خوب این میتونه به نفع شما باشه و با این کار افرادی که در اینترنت به دنبال کانال با موضوع مشابه کانال شما میگردند، اول کانال شما رو میبینند و عضو کانال شما میشند.

نتیجه این موضوع افزایش ممبر کانال تلگرام شما هست و شما هر روز و ساعت و ثانیه ممکن هست ممبر دریافت کنید، که این موضوع رو میتونید مستقیما از مدیران کانال تلگرام خودشون رو در سایت مد نظر به ثبت رسوندند سوال کنید.

برای اینکار کافی هست از قسمت تماس با مدیر کانال که با سبز رنگ میباشد به چت با مدیر کانال بپردازید تا صحت ادعای اینجانب به شما اثبات شود، امیدوارم طی این مقاله کوتاه تونسته باشیم به شما جهت افزایش ممبر کانالتون کمک کرده باشیم.

2 دیدگاه

  1. سلام از وب سایت خوب بروزتون سپاسگذارم
    موفق باشید کوتاه کننده لينک

  2. برنامه عضو گیر گروه را میخوام که تو youtub مشاهده کردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *