کسب درآمد میلیونی
کسب درآمد کلیکی

کسب درآمد از سئو

در این مطلب میخاهیم به یکی دیگر از روش های کسب درآمد از اینترنت که به کسب درآمد از سئو معروف هست بپردازیم.
کسب درآمد از سئو میتواند به عنوان یک کسب و کار اینترنتی برای شما باشد، چرا که 90 درصد از کاربران اینترنت ترجیح میدهند تا از طریق جستجوی گوگل موضوع خود را دنبال کنند.

انواع سئو

سئو به دو نوع سئو کلاه و سفید و سئو کلاه سیاه تقسیم میشود.

 • سئو کلاه سفید:
  به  مجموعه روش های اصولی و مطمئن برای بهبود رتبه سایت، سئوی کلاه سفید نامیده میشود.
  روش های سئو کلاه سفید بر اساس قوانین موتورهای جستجو انجام می شوند و نتیجه آن در دراز مدت پدیدار میشود.
  تولید محتوای باکیفیت، کد نویسی صفحات وب سایت، ساختن بک لینک های به صورت اصولی، انتخاب مناسب کلمات کلیدی و عناوین و توضیحات مناسب برای هر صفحه جزو زیر بنای سئو کلاه سفید می باشد.
 • سئو کلاه سیاه:
  این نوع سئو بر عکس و مقابل سئو کلاه سفید هست، روش های کلاه سیاه برای بهینه سازی سایت ها استفاده می شود در مدت کوتاهی رتبه سایت را ارتقا می بخشد و در واقع با فریب موتور جستجو رتبه سایت را بالا میبرد.
  استفاده از محتوا و مطلب کپی شده، خرید کردن بک لینک، استفاده بیش از حد استاندارد کلمات کلیدی و استفاده سیستم ها و  نرم افزارهای بک لینک ساز از تکنیک های سئوی سیاه می باشند که موتور جستجوی گوگل به راحتی این نوع سئو را تشخیص میدهد و باعث افت رتبه سایت میشود، الگوریتم های جدید گوگل جهت مبارزه با سئوی سیاه ایجاد شده است.
راه های کسب درآمد از طریق اینترنت
کسب درآمد خانگی

آیا کسب درآمد از سئو امکان پذیر هست.

جواب این سوال مثبت است و با کمک سئو امکان کسب درآمد ماهی 3 الی 4 میلیون و حتی بیشتر هم امکان پذیر است. شما می توانید روی مباحث سئو تسلط پیدا میکنید، وب سایت خودتان را سئو کنید و رتبه سایت را بهبود ببخشید، خدمات سئوی خود میتوانید بفروشید و برای بهینه سازی وب سایت دیگران از آنها مبلغی دریافت کنید.

روش های کسب درآمد از سئو

برای کسب درآمد از سئو میتوان به روش های زیر اشاره کرد

 • سئو رایتینگ
 • تحلیل و آنالیز رتبه سایتهای دیگران
 • فروش یک سایت سئو شده
 • ایجاد بک لینک
 • سئو رایتینگ: به شخصی که اصول سئو را به خوبیمی داند و بر طبق آن ، محتوا ایجاد می کند سئو رایتر گفته میشود، در سئو رایتینگ بهبود رتبه سایت براساس تولید محتوای با علم سئو رایتینگ صورت میگیرد
 • تحلیل و آنالیز رتبه سایتهای دیگران: شما میتوانید با بررسی نقاط ضعف و قوت سایت دیگران ضمن کمک به رتبه سایت آنها برای خودتان کسب درآمد از اینترنت داشته باشید، این مهم در صورتی اتفاق  میفتد که شما یک سئو کار ماهر باشید، شما برای اینکار کافی هست در خصوص کد نویسی و بک لینک وموارد دیگر تخصص داشته باشید و با بررسی موارد یاد شده سایت مورد نظر را بررسی و کسب درآمد کنید.
 • فروش یک سایت سئو شده: خیلی ها برای اینکه وارد صحنه رقابت یک یا چند محصول و یا حتی خدمات شوند، نسبت به ایجاد سایت خود اقدام میکنند، این در حالی هست که باید مدت زمانی را صبر کنند. در این میان افرادی هستند که قبلا اینکار را انجام داده اند و یک سایت را با چند کلمه کلیدی مرتبط و پر رقابت سئو کرده وآماده فروش سایت خود هستند. حال اگر شما از این فرصت استفاده کنید میتوانید حتی تا 20 میلیون و حتی بیشتر هم کاسب شوید.
 • ایجاد بک لینک: بک‌ لینک، به لینک خروجی از یک صفحه به صفحه دیگر گفته. هرچه بک ‌لینک بیشتری به یک سایت روانه شود، سایت محبوبتر و در نتایج گوگل رتبه بهتری میگیرد.
  شما میتوانید برای سایت ها بک لینک تولید کنید و از این روش پول دریافت کنید.

 

همچنین ببینید

کتاب کسب درامد شبکه های اجتماعی

کسب درآمد از تلگرام

کسب درآمد از تلگرام بهترین گزینه جهت کسب درآمد از اینترنت محسوب میشه، چرا که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *