خانه / روش های کسب درآمد از اینترنت / کسب درآمد از کانال لینکدونی و گروه یاب و گروه تلگرام
کسب درآمد از لینک یاب
کسب درآمد از لینکدونی

کسب درآمد از کانال لینکدونی و گروه یاب و گروه تلگرام

سلام به همه دوستان، بنده ماهیانه درآمد 2 میلیون تومانی از سه کانال خودم که حدود 6 ماه هست راه اندازی کردم دارم، و این تنها درآمد من از اینترنت هست.

حدود دو سال هست که وارد حوزه کسب و کار های اینترنتی شدم، ولی تنها توفقیق من در کسب درآمد از تلگرام بوده با سه کانال لینکدونی و لینک یاب و گروه تلگرام.

هر روز سفارش های زیادی جهت تبلیغ گروه تلگرام و کانال دریافت میکنم و انصافا بسیار عالی هست و پشیمان هستم که چرا در این حوزه زودتر وارد نشدم.

من کار خودم رو در حوزه کسب درآمد از اینترت با سایت های کلیکی شروع کردم و با اینکه در این دو سایت کلیکی 600 زیر مجموعه داشتم به دلیل عدم فعالیت زیر مجموعه توفیقی نداشتم و درآمد من ماهیانه از 10 هزار تومان تجاوز نمیکرد، بنابراین اصلا به شما پیشنهاد نمیکنم که وارد این شیوه از کسب درآمد شوید.

کمتر سایت کلیکی معتبری پیدا میشود که بخواهد درآمد خوبی نصیب شما کند، چرا که خود آن سایت کلیکی هم درآمد چندانی از گیرنده تبلیغ به دست نمی آورد.

در حوزه کسب درآمد از فروش فایل هم توفیق چندانی نداشتم، شاید دلیل آن وجود رقبای زیاد بود،و درآمد من حدودا ماهیانه 50 هزار تومان بود.

بعداز مدتی تصمیم گرفتم تا روی کسب درآمد از کانال تلگرام کار کنم و کار خودم را با سایت کانال تلگرام و لینکدونی شروع کردم، بعد از سه ماه فعالیت توانستم کانال خود را با به نتایج صدر گوگل بیاورم و به کسب درآمد بپردازم.

بعد از مدتی توانستم یک کانال ورشکسته به نام لینک یاب را خریداری کنم و بعد از مدتی فعالیت توانستم این کانال را نیز به نتایج صدر گوگل بیاورم و انصافا خوب جواب داده.

در حال حاضر دارم روی کانال گروه تلگرام کار میکنم و انشالله به زودی خواهم توانست از این کانال نیز کسب درآمد کنم، در پایان به همه شما پیشنهاد میدهم با توجه به اینکه بیش از 45 میلیون کاربر فعال تلگرام وجود دارد هرگز این بازار را از دست ندهید.

همچنین ببینید

کتاب کسب درامد شبکه های اجتماعی

کسب درآمد از تلگرام

کسب درآمد از تلگرام بهترین گزینه جهت کسب درآمد از اینترنت محسوب میشه، چرا که …

یک دیدگاه

  1. ممنون از سایت بسیار خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *